TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Gwarantowany Ruch

 

AD HIT PROFITS umożliwia każdemu użytkownikowi zakup reklamy (oprócz statycznych form banerowych, targetowanej reklamy banerowej płatnej za kliknięcie, płatnych wpisów na forum AHP) również w postaci GWARANTOWANEGO RUCHU (ta forma reklamy nazywana jest w systemie AdHitProfits Treasure Ads).

treasure-ads

Co to oznacza dla reklamodawcy/dla Ciebie?

..otóż to, że kupując wybrany pakiet – np. 500 odwiedzających/kliknięć, tyle odwiedzin otrzymasz w bardzo krótkim czasie i w bardzo niskiej cenie w porównaniu z konkurencją, bo w tym przypadku płacisz już od 1 centa za jednego odwiedzającego (w zależności od wybranego pakietu) który wejdzie na promowaną przez Ciebie stronę. Uzyskać taką cenę za kliknięcie w Twoja reklamę np. na Facebooku lub w Google AdWords, to nie jest prosta sprawa, a w AdHitProfits masz stałą, gwarantowaną cenę i przede wszystkim gwarantowaną liczbę odwiedzin..

 

Jaki sens ma ta forma reklamy?

W tym przypadku płacisz za „efekt” – osoba zainteresowana Twoją reklamą, wchodzi na Twoją stronę, jeśli dany biznes, produkt lub usługa zwróci uwagę tej osoby, to pozyskasz partnera do nowego biznesu, sprzedasz produkt lub ten ktoś skorzysta z Twoich usług…

 

Jak Stworzyć i Opłacić Kampanię Reklamową Treasure Ads?

Zobacz poniższe wideo, aby dowiedzieć się, jak stworzyć kampanię reklamową Treasure Ads i za nią zapłacić, jakie są dostępne pakiety i opcje oraz którą z nich wybrać: