TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

O Ad Hit Profits

Ad Hit Profits (na stronach i wpisach tego bloga, czasem w skrócie nazywany AHP) został uruchomiony w kwietniu 2013 roku. Jego właścicielem jest znany w USA oraz ceniony za uczciwość marketingowiec Charles Scoville.

Ad Hit Profits to zarówno platforma reklamowa, jak również program Revenue Share (czyli dzielący się zyskami).

 

Szybki Rozwój i Sukces Ad Hit Profits

Jest takie powiedzenie, że „chytry dwa razy traci”. Właściciel programu AHP, czyli Charles Scoville jest zupełnym przeciwieństwem. Charles dał ludziom dużo za niewiele i dzięki temu w bardzo krótkim czasie zbudował potężny biznes, którym jest jego program.

W AdHitProfits 100% wygenerowanych przychodów jest rozdzielanych na użytkowników, dzięki czemu program zyskał bardzo szybko na popularności, a użytkownicy dzięki temu zarabiają „kosmiczne” w porównaniu z większością biznesów pieniądze (nawet kilkadziesiąt procent dziennie).

Dużym sukcesem AHP i właściciela programu jest fakt, że serwis po ok. 2 mies. od startu, generował ponad 1 milion wyświetleń dziennie (wiele firm pracuje na takie wyniki latami), co przełożyło się również na rejestracje użytkowników/reklamodawców w programie (po ok. 2 mies. czasu było zarejestrowanych ponad 11 tys. aktywnych użytkowników) oraz łączną kwotę wypłat dla użytkowników w kwocie ponad $2 000 000. Te liczby stale rosną.

 AHP-zyski

Możliwości w Programie Ad Hit Profits

Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość zarabiania pieniędzy oraz zakupu reklamy w serwisie AHP. Zakup udziału reklamowego (min. jednego) za $45 lub mini udziałów/pakietów reklam po $10, upoważniają użytkownika do otrzymywania części ze 100% dziennego przychodu generowanego przez serwis AdHitProfits oraz reklamowania swoich stron, blogów, biznesów itp. na platformie reklamowej AdHitProfits.

 

W jaki Sposób Można Reklamować się w Ad Hit Profits?

Reklamy, które można zakupić w serwisie są to głównie targetowane reklamy banerowe PPC w różnych rozmiarach oraz  statyczne reklamy banerowe, a także płatne wpisy w wybranych kategoriach na Forum AdHitProfits. Stale dodawane są nowe rozwiązania w serwisie, tak więc na pewno z czasem tych możliwości będzie więcej.

 

Jak Zacząć Działać w AHP? + Techniczne Kwestie

– żeby zacząć działać, musisz mieć założone konto w jednym z procesorów płatniczych, które obsługują AHP, czyli: EGO PAY, SolidTrustPay lub EzyBonds (potrzebne do zakupu udziałów/pakietów reklamowych i do wypłat zarobków)

– jeśli masz konto w procesorze, zobacz i wykonaj >>> 3 Kroki, Które Dzielą Cię od Zarabiania w AdHitProfits

– po wykonaniu tamtych kroków, system zacznie naliczać Ci zyski co ok. 30 minut (pod warunkiem że przychody ze sprzedaży w danych godzinach będą na tyle wysokie, aby je system mógł rozdzielić na wszystkich użytkowników)

– zarobione pieniądze możesz przeznaczać na zakup kolejnych udziałów/pakietów reklamowych, zakup reklam lub wypłacić je sobie (min. do wypłaty to $10 – wypłacać możesz kiedy chcesz, nawet kilka razy dziennie)

udziały/pakiety reklam (Ad Pack) są dostępne w cenach po $45 i po $10 – wypracowują 125% zysku i wygasają

Te 125% w przypadku pakietów po $45 to kwota $56,25 – czyli: 100% (zwrot pieniędzy za zakupiony udział/pakiet), a 25% to Twój zysk na czysto – czyli 1 udział/pakiet za $45 zarobi dla Ciebie $11,25

Kupując udziały/pakiety reklam, otrzymujesz również za każdy z nich 1000 wyświetleń banera o rozmiarze 480 x 60 pikseli (w przypadku pakietów po $45) i 200 000 wyświetleń reklamy tekstowej (w przypadku pakietów po $10). Jeśli działasz w innym biznesie, prowadzisz bloga lub stronę albo posiadasz sklep internetowy, to możesz umieścić swoją reklamę w postaci takiego banera (lub tekstu), który będzie wyświetlany w serwisie AdHitProfits.

– jeśli chcesz, możesz również polecać Ad Hit Profits innym osobom – jest tutaj jeden poziom poleceń 10%, czyli od każdego zakupu dokonanego przez Twoich poleconych w AdHitProfits (nie ważne, czy to będzie zakup pakietów reklam, reklam banerowych, czy jakichkolwiek innych usług reklamowych), otrzymasz 10% prowizji.

Od Czego Zależy Wysokość Twoich Przyszłych Zarobków?

Dokładnie od 3 kwestii:

– od liczby zakupionych udziałów/pakietów reklam (im więcej ich masz, tym więcej otrzymasz)

– od przychodu, jaki w danym dniu wygeneruje Ad Hit Profits ze sprzedaży wszystkich usług reklamowych

Ad Hit Profits rozdziela 100% przychodów na swoich użytkowników i przykładowo jak danego dnia po podziale przychodów na jednego użytkownika przypadnie 10% zysku, to w zależności od tego, ile masz udziałów reklamowych, tyle otrzymasz pieniędzy.

Przykład: masz zakupionych 100 udziałów/pakietów reklam po $10 (czyli o wartości $1000) i danego dnia zysk na użytkownika wyniesie 10%, to otrzymasz 10% od kwoty $1000, czyli $100

– od tego czy polecasz platformę reklamową Ad Hit Profits (tak jak powyżej wspomniałem, zarabiasz 10% od każdego zakupu Twoich poleconych)

 

Długowieczność Platformy Reklamowej AdHitProfits

Platforma reklamowa Ad Hit Profits nie gwarantuje stałych dziennych zysków jak inne programy zarobkowe, które z tego powodu bardzo szybko mają problemy z wypłacalnością. Dlatego też AHP ma szansę na długie lata funkcjonowania.

Właściciel Charles Scoville jasno mówi, że nie obiecuje nikomu, że jutro lub za miesiąc zarobi miliony albo przynajmniej $1, ale oddając użytkownikom 100% przychodów generowanych przez system, zwiększa się zainteresowanie nim. Poza tym jak to powiedział Charles na jednym z webinarów (w odpowiedzi na pytania zaniepokojonych osób zainteresowanych projektem, które obawiają się, że ludzie przestaną interesować się AHP i biznes upadnie):

Skoro program daje duże możliwości realnych zarobków (ludzie codziennie wypłacają sporo pieniędzy), serwis jest mocno stargetowany pod kątem osób zainteresowanych zarabianiem (serwis atrakcyjny dla reklamodawców), to dlaczego nagle ludzie mieliby zaprzestać kupowania reklam i udziałów oraz czerpania dużych korzyści z niego?

Dodać tutaj trzeba, że Charles Scoville jest godnym zaufania człowiekiem, a dodatkowo on obsługuje serwis AHP

 

Statystyki Domeny adhitprofits.com w Rankingu Światowym Alexa

 

Kliknij w poniższy obrazek, aby zobaczyć aktualne statystyki AdHitProfits w Alexa.com

AdHitProfits-Ranking-Alexa

Czy Ad Hit Profits Jest Legalną Działalnością?

Właściciel AHP w momencie jak program osiągnął „wysoki poziom”, zarejestrował firmę w czerwcu 2013r. pod nazwą: AD HIT PROFITS LLC. Certyfikat potwierdzający rejestrację firmy w stanie Utah w USA, Charles pokazuje  w jednym z tygodniowych webinarów z 20.06.2013r. (na poniższym video proszę sobie ustawić czas 30 minut i 29 sekund). AdHitProfits jest legalną działalnością Revenue Share (czyli podziału zysków).